Tehno-Haos
Про нас

Про нас

Tehno-Haos

51400, Україна, Дніпропетровська обл., Павлоград, вулиця Горького, 145А/1,

Компанія Tehno-Haos спеціалізується на продажу професійного ручного інструменту та обладнання для комерційного чи побутового користування. Бренд Tehno-Haos офіційно представляє на українському ринку світових виробників, які виготовляють оснастку для обслуговування та ремонту автомобільного транспорту. Пропоноване обладнання та інструмент затребуваний в інших сферах: будівництво, промисловість, аграрний сектор та побут.

Високий ступінь відповідальності не буває зайвим. Товар завжди перед відправкою перевіряється на складі. Упаковка, комплектація, зовнішній вигляд, працездатність. Продукція, що постачається із заводу у запечатаному вигляді, не розкривається. Чек про продаж (або пакет документів для підприємства), сертифікати, гарантія – повний супровід товару при покупці. Терміни доставки не порушуються за умови, що покупець виконав умови угоди зі свого боку.

Акції та знижки, що проводяться заводами-виробниками, не ховаються від покупця, а навпаки, афішуються. Адже для компанії Tehno-Haos довіра клієнта насамперед. Інтернет-магазин інструменту проводить власні заходи щодо зниження цін на товари. А також робить цікаві пропозиції щодо комплексної закупівлі обладнання та інструменту для підприємців.

Офіційне партнерство зацікавить власників автосервісу, промислові підприємства, будівельників та аграрний сектор. Представники компанії допоможуть вибрати економічний інструмент, створити робочі місця для слюсарів та проведуть навчання людей. Сервісне обслуговування, постачання ремкомплектів, заміна вузлів та механізмів дорогого обладнання – перелік послуг у партнерстві порадує будь-якого бізнесмена.

Надійність та якість обладнання, інструменту та аксесуарів ніколи не викличе питань у майбутнього власника. Тільки нові та оригінальні товари. З усіма виробниками, продукція яких присутня в інтернет-магазині Tehno-Haos, укладено договори про прямі постачання. Будь-який товар має власний артикул –, ввівши його на офіційному сайті виробника, покупець отримає повну інформацію про продукт.

Миттєва консультація, зручний пошук товарів, проста форма замовлення, швидке відправлення, всілякі варіанти оплати – перераховувати переваги компанії Tehno-Haos, можна до нескінченності. У сукупності покупець отримує повноцінний сервіс та захист з усіх боків. Офіційна гарантія, наявність ремкомплектів та запчастин, консультація щодо роботи інструменту чи обладнання.

Відомості про компанію

Контактна інформація
Контактна особа
Тарасюк Вадим Дмитрович
Сайт компанії
Загальна інформація
Назва
Tehno-Haos
Тип компанії
торгова компанія
Адреса
51400, Україна, Дніпропетровська обл., Павлоград, вулиця Горького, 145А/1, на мапі
Графік роботи
Пн-Пт 9:00 - 18:00 Сб 9:00 - 16:00 без перерв;
Нд вихідний
Телефони
Організаційно-правова форма і капітал
Рік заснування
2012
Правова форма
приватне підприємство